• Wpisów: 75
  • Średnio co: 29 dni
  • Ostatni wpis: 5 lat temu, 18:27
  • Licznik odwiedzin: 11 749 / 2275 dni
 
pati0446
 
         ... Wszystko było dobrze do momentu ... Kumplowałyśmy się nadal ... jak papużki  nie rozłączki ... Wszystko musiałyśmy robić razem , każdą szkolną prace i nie tylko . Pewnego słonecznego dnia umówiłyśmy się u mnie w domu o 15;00 , ponieważ znowu Olę korciło aby puść do tego domu na wzgórzu .  Zgodziłam się .
- Cześć Patrycja , ale się stęskniłam za tym świeżym powietrzem i oczywiście za Tobą! - powiedziała Ola.
- Cześć , ja już się przyzwyczaiłam . - odpowiedziałam - Więc kiedy idziemy na to wzgórze ? Ja się nadal boję .. wtedy jak ,, wlazłaś '' przez okno i byłaś taka jakaś dziwna naprawdę się wystraszyłam .!!
- Oj .. nie zapeszaj pójdziemy dzisiaj o 20;00 wtedy nie jest zbyt ciemno ani za jasno ... - odrzekła Ola
- Dobra , niech będzie . Zabierzemy latarkę  , jakieś nożyczki , kartkę i długopis  tak jakby co ... - odpowiedziałam .
- Dobrze , ja jeszcze wezmę scyzoryk mojego dziadka i aparat fotograficzny . - odrzekła Ola .

Czas bardzo , ale to bardzo szybko minął ponieważ bawiłyśmy się na dworze .. robiłyśmy sobie zdjęcia i udawałyśmy małych szpiegów . o godzinie  19.40 postanowiłyśmy wymknąć się po cichu i pójść w stronę wzgórza . Postanowiłyśmy wejść  do domu tylnymi drzwiami Ola weszła bez problemu , lecz mnie coś tknęło ,  tak jakby ktoś mnie powstrzymywał , jakiś duch ... Nie chciałam zostawać sama więc weszłam razem z nią .. Trzęsłam się ze strachu ...
Tylnymi drzwiami wchodzi się do kuchni , z niej przeszłyśmy do salonu ... ujrzałyśmy coś dziwnego , Oli portret na którym ma ok. 15 lat i mnie mającą ok . 18 lat . Byłyśmy tam bardzo ładnie namalowane .. ja byłam , bardzo , ale to bardzo przerażona ..
- Ola , co my robimy na tych portretach ? Dziwne i to bardzo . ! Boję się , proszę wracajmy .. - mówiłam , płacząc już .
- Patrycja poczekaj chwilkę , zobaczmy czy nie ma tu żadnych napisów . Daj mi 5 minut , Dobrze ? - zapytała Ola
- Dobrze streszczaj się . !!!! - Odpowiedziałam

Ola szukała na obrazach nie było , z tyłu też nie . Nigdzie nie mogła znaleźć szukała ok. 15 min . A ja stałam jak słup soli i gapiłam się w jedno miejsce , a dokładnie na krzesło .. Zauważyłam tam jakieś napisy które powoli się ujawniały , gdy powróciłam do rzeczywistości zaczęłam zapisywać słowa ,, Patrycjo , tylko ty ujrzysz te słowa , radzę Ci lepiej już nigdy tu nie przychodzcie  , będziecie tego żałować i to bardzo bardzo mocno żałować , dobrze zauważyłaś że  pannie Oli już nakręciliśmy w mózgu .. Powoli będzie się stawać złym , nieuczciwym , samolubnym człowiekiem ! '' - Gdy już całkowicie  wróciłam do rzeczywistości nie ujrzałam już żadnego słowa . Wystraszyłam się i wybiegłam na dwór , Ola za mną .
- Co się stało ? - Zapytała Ola .
- Widziałam , słowa .. bardzo dziwne , przeczytaj proszę .. - mówiłam bardzo szybko , podając kartkę papieru .
- Ale tu nic nie ma ! - krzyknęła zdziwiona Ola.
- Jak to , pokarz . - powiedziałam przerażająco .- Rzeczywiście nie ma , ale ja pamiętam trochę mamy tam już nigdy nie wracać , jeśli wrócimy będziemy tego bardzo , bardzo mocno żałować , więcej nie pamiętam . ( W tym momencie okłamałam przyjaciółkę , ponieważ było tam jeszcze , że Ola staje się powoli ,, złym , nieuczciwym , samolubnym człowiekiem  '' )

        Wróciłyśmy pośpiesznie do domu i poszłyśmy spać . Pokłóciłyśmy się bardzo o bez sensowną rzecz .. o to która ma ładniejszego chłopaka .. nigdy o takie rzeczy nie było kłótni .. W ogóle nigdy się nie kłóciłyśmy .. Ola wyzywała mnie .. sama nie wiem dlaczego ..


KONIEC

Następny rozdział nie wiem kiedy może jutro będzie . albo w sobotę .. ale nie obiecuje .. ale wy stwierdzicie  czy chcecie więcej . !!


Tak w ogóle przepraszam , że nie pisałam .. chyba będę tylko pisać opowiadania .. a może i wierszyki .. :)

POZDRAWIAM !! :) :) :) :)

Nie możesz dodać komentarza.

  Wyświetlanie: od najstarszego | od najnowszego